Adınız 
Soyadınız 
E-Mail Adresiniz
Şifreniz 
Doğum Tarihiniz Gün Ay Yıl
Cinsiyetiniz Erkek Kadın
 
  Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi ( KAPAT )

www.hastaliktavesaglikta.com'u kullanmaya devam ederek kabul etmiş sayılacağınız koşulları dikkatli bir biçimde okuyun.

DİKKAT:
www.hastaliktavesaglikta.com'u hiçbir şekilde profesyonel sağlık ürünü, sağlık servisi, sağlık hizmeti ya da tavsiyesi sağlamaz.

www.hastaliktavesaglikta.com kapsamında yer alan tüm metin, ifade, görsel, video ve her türlü içerik yalnızca bilgilendirme amaçlı kullanılabilir ve profesyonel sağlık tavsiyesi, teşhis, tedavi yöntemi ya da danışmanlık hizmeti yerine geçmez. Profesyonel sağlık danışmanlığı ve hizmetleri gerektiren durumlar; kesin olgulara dayanan ve bir uzman tarafından özel olarak değerlendirilmesi gereken münferit olaylardır. www.hastaliktavesaglikta.com'da yer alan içeriklerin hiçbiri profesyonel danışmanlık, teşhis, tedavi veya tavsiye yerine geçmez. www.hastaliktavesaglikta.com'da sözü geçen herhangi bir belirti veya rahatsızlığın tehşisi ve tedavisi için mutlaka konuyla ilgili nitelikli bir hekime veya resmi sağlık kuruluşlarına danışın.

www.hastaliktavesaglikta.com'da yer alan uzmanlarca hazırlanmış bilgiler hiç bir surette kişinin hastalığını tanılama veya tedavi etme niteliği taşımamaktadır. Ziyaretçilerin burada bulunan bilgileri referans alarak alıp şahsi olarak tanı veya tedavi girişiminde bulunması tamamiyle kişinin sorumluluğundadır. Tıp bilgileri tamamiyle yenilenmeye açık olup bilgilerin zamanla geçersiz kalması olası bir durum olmakla birlikte, her hastalığa tanı ve tedavi yaklaşımı doktorun aldığı birikim ve tecrübelere ve şahsi kanaate göre değişebilir. Her koşulda son söz, tanı ve tedavi girişimi kişinin şahsen doktora başvurması ile ilgili doktorun verecegi karardır. Bu sitede yayınlanan her sayfa içeriginden faydalanan kişi bu şartları ve uyarıyı kabul etmiş demektir!

www.hastaliktavesaglikta.com bünyesinde yer alan, ilgili aramalarda sonuçlarda görüntülenen, geçmişte yer almış ya da gelecekte yer alacak hiçbir ürün, servis, tıbbi araştırma, rapor, teori, bilgi veya tavsiye için doğrudan ya da dolaylı olarak www.hastaliktavesaglikta.com'u sorumlu tutulamaz.

www.hastaliktavesaglikta.com'un kabul edilebilir kullanım şartları:

www.hastaliktavesaglikta.com'u; kullanıcı toplulukları ve sağlık bilgisi odaklı bir arama motoru ve kullanıcıların birbirleri ile sağlık konusunda bilgi / fikir alışverişi yapabilecekleri bir internet sitesidir.

Kullanım koşullarını onaylamak ve www.hastaliktavesaglikta.com'u kullanmaya devam edebilmek için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir. Kullanım koşullarını kabul ederek veya www.hastaliktavesaglikta.com'u kullanmaya devam ederek en az 18 yaşında olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Kullanım şartlarını kabul ederek; uygulamada olan tüm yerel ve uluslararası hukuk kurallarına uyacağınızı ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan, kabul edilen ve uygulanan tüm düzenleme, genelge, yönetmelik ve kurallara uygun davranacağınızı taahhüt etmiş olursunuz. Bilinçli veya bilinçsiz şekilde, bu taahhütünüze aykırı olarak gerçekleştirmiş olduğunuz herhangi bir eylem veya davranışınızdan, hiçbir şekilde www.hastaliktavesaglikta.com sorumlu tutulamaz. www.hastaliktavesaglikta.com'u kullanarak ya da www.hastaliktavesaglikta.com'u sitesine erişerek yapmış olduğunuz tüm eylem ve işlemlerden sizin dışınızda hiçkimse / hiçbir kurum ya da kuruluş direk ya da dolaylı olarak sorumlu değildir.

Sitede yayınlanan uzman görüşleri, makaleler ve diğer her türlü içerik yazarın kendi görüşleridir. Burada verilen bilgiler ve yapılan hasta sohbetleri profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis ve tedavi yerine geçmez. Bu sitede okuduğunuz bir bilgiden dolayı doktorunuzdan veya diğer sağlık profesyonellerinden tıbbi yardım almayı ihmal etmeyin ve geciktirmeyin.

Eğer acil bir sağlık sorununuz olduğunu düşünüyorsanız bir sağlık kuruluşuna başvurun.